Upravit stránku

Potřebujete do své kavárny profesionální kávovar? Chce váš šéfkuchař do hotelové kuchyně dokonalý sporák, který zvládne stovky luxusních jídel denně? Nebo potřebujete chladicí box do obchodu? To vše pro vás seženeme. Jsme Alfatech Company, společnost tvořená 36 profesionály na chladicí zařízení a gastronomické vybavení. Poradíme vám s výběrem, vyřešíme technologické požadavky, vše objednáme i uvedeme do provozu. Ukážeme vám skvělé novinky na trhu, ideálního dodavatele i konkrétní stroj. Vše si navíc můžete vyzkoušet v našem showroomu.

Chceme, aby vám vybavení sloužilo bez jakéhokoliv zádrhele. V našich řadách proto máme 21 servisních techniků, kteří jsou připravení vám pomoci 24 hodin denně, a to po celé České republice i na Slovensku. Školení jsme přímo u výrobců, proto si buďte jistí tím, že cokoliv vám doporučíme, dokážeme také opravit.

Technologie od světoznámých výrobců pro Fast Foody, supermarkety i malé obchody či restaurace.

Co pro vás uděláme

  • Doporučíme vám ideální značku vybavení
  • Dodáme vám i jediný stroj, nebo naopak vybavíme celý supermarket, Fast Food či kuchyň v restauraci
  • Servis a údržbu – 24 hodin denně
  • Montáž včetně řešení přípojek a zaškolení na vybavení

Naše hlavní sídlo se nachází v Praze 9. Další pobočky máme na Moravě v Dlouhé Dolní Lhotě u Luhačovic a na Slovensku nás najdete v Bratislavě a Žiaru pod Hronom.